Akcesoria

 • okleiny.jpg

  Okleiny i malowanie

  Dzięki kilkuset rodzajom okleiny z gatunków drewna z całego świata, drzwi mogą idealnie łączyć się z fakturą mebli oraz innych elementów wystroju wnętrza.

  Istnieje również możliwość całkowitego zakrycia struktury drewna, wtedy proponujemy malowanie drzwi na jeden z 2300 kolorów z palety RAL, w trzech wariantach: mat, pół-mat i wysoki połysk.

 • oscieznice.jpg

  Ościeżnice

  Nasza oferta obejmuje ościeżnice które mogą podkreślić nowoczesny bądź klasyczny charakter drzwi. Cena ościeżnic zależy głownie od grubości muru i rodzaju wykończenia.

 • klamki.jpg

  Klamki

  Do Państwa dyspozycji mamy kilkadziesiąt rodzajów klamek takich marek jak Manital, Metalplast czy Tupai. Pozwolą one podkreślić klasyczny jak i nowoczesny charakter drzwi i wnętrz.

 • systemy_drzwi_przesuwnych.jpg

  Systemy drzwi przesuwnych

  W celu optymalnego wykorzystania przestrzeni, oferujemy Państwu systemy drzwi przesuwnych marki Leon. Proponujemy drzwi na ramie, składane oraz chowane w ścianie. Realizujemy dowolne rozmiary.

 • zamki_magnetyczne.jpg

  Zamki magnetyczne i izolacja akustyczna

  Dla tych z Państwa którzy szczególnie cenią sobie ciszę bądź mają małe dzieci, dedykujemy specjalną izolacje akustyczną oraz niemal bezgłośne zamki magnetyczne.

 • zawiasy_chowane.jpg

  Zawiasy chowane

  Niewidoczne gdy drzwi są zamknięte, pozwalają osiągnąć efekt wyjątkowej prostoty, surowej, czystej formy. W połączniu z modelem Tafla oraz kolorem dopasowanym do koloru pomieszczenia drzwi mogą niemal zupełnie wtopić się w ścianę.

Imię i nazwisko

Telefon

Email

Zadaj pytanie